Camp Sportowy Izery

Takiej ekipy trenerskiej jeszcze nie było ! Wszyscy trzej jesteśmy pasjonatami ruchu, zdrowego podejścia do sportu i regeneracji oraz bardzo lubimy dzielić się wiedzą. Przekażemy wam to na czym każdy z nas zna się najlepiej.
W planach zaj
ęcia jogi, treningi wzmacniające, mobility, treningi rowerowe, biegowe oraz zajęcia na basenie. Mamy tez dla was przygotowane 3 wykłady.
W zale
żności od ostatecznego składu ekipy, podzielimy was na mniejsze grupy i ustalimy preferencje treningowe. Szczegółowym planem podzielimy się bliżej terminu.

A to wszystko w blisko natury..

Spotkamy się w Isands House w Górach Izerskich, to swoista enklawa sportu. Do dyspozycji mamy:

Otwartą w pełni wyposażona kuchnię
zaplecze SPA – jacuzzi, saune fi
ńską, ruska banie, basen, sale gimnastyczną wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń siłowych i core, połączona jest z tarasem zewnętrznym i jeśli pogoda dopisze wykorzystamy go na treningi Opis: 🙂

Zajęcia prowadzą
Ewa Ma
ćkowiak – Certyfikowany nauczyciel jogi RYT 500. Trener oddechu. Szkoleniowiec na kursach nauczycielskich jogi. Stawiam na funkcjonalny ruch, dopasowany do stylu życia i potrzeb. Jestem fanem mądrego wzmacniania i rozluźniania powięziowego, gdy tego ciało lub/i głowa potrzebują. Lubiężnorodność, aktywności które poprawią nasze samopoczucie i sprawią że jesteśmy sprawniejsi, a napięcia w ciele nas nie ograniczają. Uczę jak radzić sobie napięciami i jak przez poprzez ruch poradzić sobie z dolegliwościami bólowymi na co dzień. Na co dzień prowadzę zajęcia w swoim studiu jogi.
Na zaj
ęciach skupimy na reedukacji oddechowej, redukcji napięć i pracy z układem nerwowym. Uelastycznimy tkanki bazując na elementach jogi powięziowej, automasażu i treningu mobility.

Wykład: „O przeponie słów kilka – oddech, siła, elstyczność

Tomasz Horowski – Fizjoterapeuta i trener. W gabinecie oraz siłowni pracuje najczęściej ze sportowcami, osobami aktywnymi, ale również z osobami po urazach, kontuzjach i zabiegach operacyjnych. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań treningowych oraz terapeutycznych tak, aby ulubiona dyscyplinę sportu móc uprawiać maksymalnie efektywnie i bezpiecznie dla swojego zdrowia. Osobiście najczęściej uprawiam kolarstwo i siatkówkę, a na siłowni szlifuje zdolności motoryczne. Ulubione formy regeneracji to: sen, drzemki popołudniowe, dobra gierka komputerowa i cola zero
Na zaj
ęciach będziemy pracować na taśmach funkcjonalnych, poprawimy stabilizację głęboką, zbudujemy odpowiednią sztywności i kokontrakcje, czyli to co wspiera naszą postawę ciała zarówno w pozycjach statycznych, jak i dynamicznych.

Wykład: „Regeneracja- czy na pewno dobrze się z nią rozumiemy?”

Tomasz Hruświcki – trener kolarstwa, fizjoterapeuta. Uczę ludzi zdrowego, wydajnego i bezpiecznego treningu w sportach wytrzymałościowych. Od leczenia kontuzji po kompleksowe przygotowanie formy na docelowe zawody.
Podczas obozu naucz
ę Cię jak skutecznie wykorzystać proste pomiary (HRV, tętno spoczynkowe, jakość i długość snu) w celu znacznej poprawy samopoczucia, zdrowia i wyników sportowych.
Na wspólnych zaj
ęciach ruchowych pokaże Ci jak wykorzystać proste ćwiczenia i formułę rozgrzewki która pozwoli biegać Ci bezpiecznie, wydajnie i jednocześnie poprawi Twoją technikę biegu!

Wykład: „Jak poprawić samopoczucie i wyniki sportowe za pomocą monitoringu HRV, snu i tętna spoczynkowego”

 

Koszt – 1500zł
Zaliczka 500z
ł jest gwarancją miejsca

Ilość miejsc ograniczona

Kontakt i zapisy, email: ewa.pestkalifestyle@gmail.com lub przez profile współorganizatorów

Cena zawiera 3 nocleg i 2 posiłki dziennie, ok 10 godzin treningowych, 3 wykłady, basen, jacuzzi, sauna, bezcenną atmosferę

Przewiń do góry