Ewa Maćkowiak

Założycielka Studia jogi

Certyfikowany nauczyciel jogi RYT 500. Szkoleniowiec na kursach nauczycielskich jogi.

Stawiam na funkcjonalny ruch, dopasowany do stylu życia i potrzeb. Jestem fanem mądrego wzmacniania i rozluźniania powięziowego, gdy tego ciało lub/i głowa potrzebują.

Lubię wszelką aktywność fizyczną, która poprawia nasze samopoczucie i sprawia że jesteśmy sprawniejsi, a napięcia w ciele nas nie ograniczają. Uczę jak radzić sobie napięciami i jak przez poprzez ruch poradzić sobie z dolegliwościami bólowymi na co dzień.

Więcej przeczytasz w zakładce O mnie

Ania Koberling

Jestem nauczycielką jogi po kursie nauczycielskim RYT500 w stylach Ashtanga, Vinyasa i Yin joga

Jestem miłośniczką medycyny niekonwencjonalnej i anatomii subtelnej, chętnie dodaję podczas zajęć jogi pracę z meridianami, taśmami powięziowymi oraz nerwem błędnym. Uwielbiam jogę dynamiczną w szczególności Ashtangę  

Na co dzień prowadzę zajęcia jogi dla kręgosłupa, Vinyasa jogi oraz Ashtangi w Nowym Tomyślu, Lwówku i Wolsztynie.

 

Grzegorz Śmiałek

Jestem Dyplomowanym nauczycielem Jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance. Kurs ukończyłem w Olala Yoga & Pilates w Szczecinie otrzymując certyfikat RYT 200 Registered Yoga Teacher.

Joga to życie, zdrowie i energia na cały dzień

Joga przychodziła do mnie kawałkami i fragmentami, aż w końcu zagościła na stałe. Zafascynowała mnie, dopadła i już nie puściła. Joga to nie tylko ciało, ale i dusza. To filozofia i sposób bycia. Na zajęciach nie raz i nie dwa wspomnę o czakrach, meridianach czyli kanałach energetycznych i Pranie czyli energii życiowej.

Z wykształcenia jestem filologiem polskim i kulturoznawcą. Piszę scenariusze teatralne. Stworzyłem Teatr Paragraf -2, prowadzę zajęcia teatralne i pracuję w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.

Od 2012 roku recenzuję książki dla portalu Lubimy Czytać.

 

Klaudia Wypyszewska

Joguję i mam szczęście dzielić się moją pasją z innymi. Z jogą w moim życiu spotkałam się zupełnie przypadkowo w 2017roku i szybko zapalałam do niej miłością. Pasja do ruchu zrodziła się u mnie już w najmłodszych latach. Ćwiczyłam akrobatykę, tańczyłam, grałam w siatkówkę, w skrócie byłam dzieciakiem, który raczej w miejscu nie usiedział. 🙂 

Moją ścieżkę zawodową zaczynałam jako Technolog Żywności w fabrykach, taki też był kierunek studiów który ukończyłam. Jednak zamiłowanie do ruchu oraz do pracy z ludźmi było na tyle ważne w moim życiu, że zdecydowałam się prowadzić zajęcia, na początek jako dodatkowe zajęcie.

We wrześniu 2022 roku postanowiłam całkowicie zrezygnować z pracy etatowej i rozpoczęłam kurs nauczycielski jogi Vinyasa, Yin i Asthanga RYT 200 u Olgi Kuriaty i Ady

Suskiej w Szczecinie, który z powodzeniem ukończyłam, zdobywając tytuł nauczyciela tych stylów jogi. Brałam też udział w wielu szkoleniach, m.in. u Karoliny i Adriana w szkole YogaHome w Warszawie. Totalnie interesuje mnie rozwój ciała człowieka od narodzin, aż do dorosłości oraz ewolucja, która sprawiła, ze dziś chodzimy na dwóch nogach. To właśnie te dwa aspekty inspirują mnie w praktyce własnej i przy prowadzeniu zajęć. Od września 2022 prowadzę weekendowe warsztaty w różnych miastach, gdzie odnoszę praktykę jogi właśnie do rozwoju ciała w drodze ewolucji.

Aleksandra Tasarek-Ratajczak

Fizjoterapeutka, terapeutka Integracji Strukturalnej, posiada uprawnienia masażysty, instruktora Fitness oraz Aerial Yoga ( podejście terapeutyczne )

Studiowała w Polsce -AWF w Poznaniu. Po studiach odbyła liczne kursy związane z pracą na tkance łącznej zwanej „powięzią” ( Fascial Manipulation-kurs podstawowy, Fascial and Membrane techniques, Muscle Repositioning, Łańcuchy Mięsniowo- powięziowe metodą  GDS, masaż głęboki tkanek, praca na powięzi z  wykorzystywaniem haczyków i inne, związane z diagnostyką i terapią manualną)

Po studiach ukończyła kilkuletni college w Australia, (Sydeny)  gdzie zdobyła dyplomy z zakresu masażu leczniczego i fitnessu oraz szkolenia połączone z pracą psychosomatyczną, a także niedawno- uprawnienia związane z prowadzeniem zajęć z Aerial Yoga Therapy.

W swojej pracy w gabinecie łączy podejście holistycznych terapii, takich jak SI z wiedzą związaną z fizjoterapią, starając się „ zestroić” (zintegrować) wiele aspektów zdrowia, powiązanych często nie tylko z samym czynnikiem fizycznym. Pracując na powięzi i uelastyczniając ją, pomaga również przywrócić  bardziej zbalansowaną postawę ciała, wpływając także pośrednio na lepsze funkcjonowanie organów w niej zawartych .

Świadomość ciała i możliwość łatwiejszego utrzymania jego pionu zwrotnie wpływa także na ogólnie lepsze samopoczucie na co dzień:)

Do Oli możecie się umówić na terapie integracji strukturalnej, indywidualne sesje pilates, aerial pilates

 

Przewiń do góry