Warsztaty Uważności

Czujesz czasem, że nie wiesz za czym i dlaczego tak gonisz? Dni mijają, a Ty tylko odhaczasz kolejne tygodnie, które udało się przetrwać… No właśnie. Przetrwać. Nie-przeżyć, nie-poczuć, nie-doświadczyć.
Obecność, uważność, a przede wszystkim poznanie – siebie, swoich potrzeb, swojego własnego wewnętrznego języka emocji – właśnie tego potrzebujesz!

Zapraszamy Cię na niezwykle przyjemny weekend z samą sobą i grupą wspaniałych, wyjątkowych kobiet- takich jak Ty!
Co dla Ciebie przygotowałyśmy? Warsztat arte budzący wewnętrzny potencjał wrażliwości i uważności na to czego potrzebujesz. Będziemy blisko natury, zanurzymy się w radości wspólnego tworzenia, a na koniec przygotujemy dla siebie samych upominek pełen dobrych emocji. Warsztat autorstwa Asi, wypróbowana w Pracowni propozycja, zaadaptowana na potrzeby rozwojowego wyjazdu jogowego z Ewą. Dlatego też śmiało możemy powiedzieć, że dobrze będzie współgrał z praktykami jogi, relaksacjami przy dźwiękach mis tybetańskich i wyjątkowym duchowym ucztowaniem. Przyjmij nasze zaproszenie i rozbudź w sobie czułą uważność na nowo!

Inwestycja – 940zł
Cena obejmuje
– dwa noclegi w willa Mandala w Dziwnówku (zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych)
– obiadokolacje w dniu przyjazdu, 3 posiłki w sobotę i śniadanie w niedziele
– 3 praktyki jogi i zajęcia relaksacyjne z Ewą
– 3 warsztaty arteterapii z Asią (wyjedziecie z pięknymi pamiątkami, ale niech to pozostanie niespodzianką)
– „Mózg odporny na stres” wykład z Ewą

Ewa Maćkowiak
Jestem nauczycielem jogi od 4 lat a od dwóch prowadzę swoje studio jogi. Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi i szkoleniowcem na kursach nauczycielskich. Propaguje zdrowy styl życia na wielu płaszczyznach.
Uczę świadomego ruchu. Aktywność fizyczna towarzyszy mi codziennie.
Wiem, że połączenie świadomego ruchu elementów powięziowych, neurojogi i mobility pomaga w przewlekłych kontuzjach i zapobiega tym przyszłym. Natomiast praca z układem nerwowym, zrozumienie w jaki sposób nasz mózg reaguje na sytuacje i czy możemy przez odpowiednie techniki i nastawienie na niego wpłynąć, ułatwi nam życie i pozwoli zrozumieć nasze zachowania.
Podstawowa wiedza na temat swojego ciała, słuchanie swojego ciała, umiejętność odczytywania sygnałów, dobranie odpowiedniej praktyki/treningu sprawi, że nasze ciało będzie sprawniejsze w życiu codziennym a nasza głowa otwarta na nowe.

 

Joanna Mikołajczak:
Prowadzę Pracownię Arteterapeutyczną w Wolsztynie. Od ponad trzydziestu lat zanurzam się w muzyce, korzystając z niej także jako narzędzia w muzykoterapii. Od bardzo dawna zaangażowana jestem w rozwój relacji i ideę kobiecych kręgów – od wsparcia okołoporodowego, którym intensywnie zajmowałam się przez ostatnie kilkanaście lat, przez pracę terapeutyczną w sytuacjach kryzysowych a także w kobiecym samorozwoju. Ukończyłam Akademię Muzyczną we Wrocławiu oraz Studia Arteterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 26 lat uczę gry na gitarze i ukulele prowadząc autorską szkołę GRA GITARA w Wolsztynie. Przez życie idę na własnych nogach – dosłownie i w przenośni. Nic nie relaksuje mnie bardziej niż spacer – bez znaczenia czy w przyrodzie, czy w wielkim mieście. Mam ciągły apetyt na spotkania z ludźmi, ale nie boję się ciszy i samotnego, niczym nie zmąconego “po prostu bycia”.

Zapisy: u Ewy lub Asi w wiadomości prywatnej
Zaliczka w wysokości 440 zł jest gwarancją miejsca.

 

Przewiń do góry