#selfcare Warsztaty Dla Kobiet

Spotkajmy się w Jolie Folie, w miejscu sielskim, anielskim z niesamowitym klimatem. Będąc w tym miejscu pierwszy raz, od razu wiedziałam, że z jogą następnym razem zawitam 🙂

Rozpoczniemy warsztaty od praktyki jogi, delikatnej, rozluźniającej..  na zielonej trawce. Ewa z Pestka Lifestyle zadba o wasze ciała i spokojne głowy.

A dalej kolejno zajmą się wami moi goście

Magda z Zakątek relaksu i Martyna z Qlekkości zadbają o relaks ciała i duszy. O matko jak one masują! Masaż twarzy, refleksologia głowy, dłoni.. Każda będzie miała swój czas na relaks z jedna z dziewczyn.

Dzięki Marcie z I Co Ty Pleciesz? opuścicie warsztaty z własnoręcznie wykonanym kwietnikiem! Jak mówi sama Marta – sznurki odprężają .. Ma dziewczyna fach w rękach !

W międzyczasie pranajama, ćwiczenia oddechowe ze mną 🙂

Klimat naszego spotkania dopieści Ola ALBO Studio Dekoracji, a o nasze podniebienia zadba Kinga z Catering Dip

Zakończymy ten dzień przy ognisku, dobrze zrelaksowane i zdrowo najedzone

Kiedy – 16.05.2021, godz. 11:00-21:00

Inwestycja w siebie – 320zł

W cenie 3 posiłki, masaż, zajęcia jogi i pranajama, kącik herbaciany, własnoręcznie zrobiony kwietnik

Jak się zapisać?

Dzwoń lub pisz, dobierzemy odpowiedni masaż dla Ciebie. Poniżej opis tgo co proponują dziewczyny.

530580239, ewa@pestkalifestyle.pl

Magda Piosik:

Masaż Twarzy Marma Mukabhyanga – to fantastyczny masaż ajurwedyjski, który jest głęboko relaksującym zabiegiem, uwalniającym od nagromadzonego stresu i napięć na poziomie ciała umysłu i ducha. Pozwala usunąć zmęczenie, odprężyć układ nerwowy, podnieść poziom energii, zregenerować komórki, doenergetyzować organy, aktywując naturalne procesy samo leczenia oraz przywracając właściwe funkcjonowanie organizmu.

Martyna Kimstacz

Zabieg refleksologii twarzy i głowy powoduje wprowadzenie nas w stan pełnego zrelaksowania, które umożliwia naszemu układowi obronnemu regenerację i stopniowe likwidowanie problemów zdrowotnych. Refleksologia twarzy i głowy jest formą wyciszenia emocji i problemów fizyczno-psychicznych. Tu nikt nie prowokuje nas do wyznań swoich tajemnic i problemów – rozwiązujemy je sami ze sobą będąc w stanie głębokiego relaksu i odprężenia.

Przewiń do góry