Serdecznie was zapraszam na kolejne spotkanie #selfcare, warsztat kreatywno – rozwojowy.

Spotkanie zaczniemy kreatywnie, Martyna z Będzie się Dzieło pomoże nam zrobić wianek bożonarodzeniowy.

Święta to wyjątkowy czas, a nic tak nie sprawia radości jak wspólne robienie dekoracji. Nasze wianki będą wykonane z naturalnych roślin świerku, thui, sosny, zatrwianu, a kiedy już je upleciemy przyjdzie czas na ozdabianie. Ozdabiać możemy za pomocą naturalnych dodatków takich jak m.in. szyszki, suszone pomarańcze czy limonki, kora cynamonu, suszone kwiaty, drewniane elementy ale również cudownie komponują się z bombkami, wstążkami czy innymi ozdobami choinkowymi.

Druga część warsztatu poświęcimy na lepsze poznanie siebie.

Ukochaj siebie – czyli jak podchodzić do siebie z czułością, troską i samowspółczuciem. 

Tą część poprowadzi Alicja Formaniewicz-Szyndler, psycholog i psychoterapeuta

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak współczesny świat – pandemia, ciągle życie w biegu, stres, napięcie, wszędzie widoczna presja – wpływają na nasz dobrostan psychiczny i co możemy zrobić, by w odpowiedni sposób zaopiekować się sobą. W samolotach w razie niespodziewanych wydarzeń maskę tlenową najpierw zakładamy sobie. Czy w życiu robimy tak samo? Porozmawiamy zatem o tym, co oznacza termin #selfcare i jak włączyć dbanie o siebie do codziennego życia. Przyjrzymy się naszym emocjom – dlaczego wszystkie z nich są ważne, potrzebne i jak się o nie zatroszczyć. Dowiemy się trochę więcej o potrzebach – dlaczego warto je rozpoznawać i o nich mówić… będzie również czas na inne tematy przybliżające nas do tego, by spojrzeć na siebie z czułością, jak na dobrą przyjaciółkę

A to wszystko przy akompaniamencie świątecznej muzyki, aromatycznej herbaty, kawy i zdrowych przekąsek.

Zapisy tu

https://app.fitssey.com/PestkaStudioJogi/frontoffice/courses

Inwestycja w siebie – 190zł

Wpłata na konto zaliczki 90zł gwarancją rezerwacji miejsca 

Alicja o sobie:

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; podczas studiów realizowałam specjalności z zakresu psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz seksuologii klinicznej. W czerwcu 2020 roku ukończyłam 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej), uzyskując rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego – numer certyfikatu 883. Swoją pracę poddaję superwizji.
Dotychczasowe doświadczenia zdobywałam odbywając staże i praktyki m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschnera (oddział onkologii i kardiologii dziecięcej), Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, jako stażystka w Pracowni Psychologicznej Żagle i podczas pracy na obozach socjoterapeutycznych dla dzieci
z rodzin zmagających się z problemami uzależnień. Realizowałam również staż na stanowisku psychologa w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu (oddział zaburzeń afektywnych) oraz pracując jako psycholog w MedPolonia w Poznaniu. Od roku 2018 przyjmuję Pacjentów w gabinetach w Centrum Zdrowia La Vie (Poznań), Centrum Medycznym (Wolsztyn), pracuję również w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wolsztynie.
Na konsultacje zapraszam zarówno dzieci i młodzież, jak również osoby dorosłe zmagające się z codziennymi przeciwnościami w szkole i w pracy; osoby w kryzysach, przeżywające trudności emocjonalne, a także zmagające się z zaburzeniami nastroju, lękowymi oraz z zaburzeniami osobowości. Współpracuje również z osobami, które pragną rozwijać siebie, lepiej rozumieć swoje emocje i zachowania, zrozumieć swoje funkcjonowanie w bliskich relacjach i w społeczeństwie oraz wypracować sposoby radzenia sobie ze stresem. Zajmuję się również pracą zorientowaną na realizację celów.