Dietetyka

Gdzie można mnie spotkać

Pestka. Studio Jogi

Komorowo 2m, 1 piętro

tu możemy umówić się na konsultację dietetyczne.

Wychodzę z założenie że tylko zmiana stylu życia może przynieść ci zamierzony efekt. Nauczona doświadczeniem już wiem, że sama utrata kilogramów nie jest dobrym motywatorem. Jest to  bardzo krótkoterminowe. Natomiast, zmiana myślenia, odrzucenie ograniczeń w głowie, krok po kroku zmiana nawyków pozwala osiągnąć efekt na zawsze. Bo wszystko zaczyna się w głowie.

Jeśli chcesz pomogę ci przejść przez ten proces. Ustalimy od czego można zacząć, jakie są twoje realne zasoby i możliwości zmiany.

Ale! Najpierw się musisz sam/sama postarać 🙂 Na wizytę przyjdź z rozpisanym dzienniczkiem żywienia, minimum 5 dni, łącznie z aktywnością fizyczną. To zadanie już pokarze czy jesteś gotowy/a na zmiany.

Pierwsza wizyta trwa ok. 1h, przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy, rozmawiamy o dotychczasowych nawykach. Obowiązkowym punktem jest analiza składu ciała. Na podstawie tych oraz dzienniczka danych układam spis zaleceń, również dotyczących aktywności fizycznej, które otrzymujesz po kilku dniach. Koszt tej usługi to 200zł.

Możemy umówić się również na treningi indywidualne, dostosowane do twoich mozliwości.

Po ok. 4 tygodniach umawiamy się na kontrolę, w tym czasie notujesz co udało ci się zmienić i co możemy dołożyć. Koszt tej usługi to 80zł.

Dalsza praca zależy od ciebie, możemy umawiać się na dalsze konsultacje jak długo będziesz chciał/a.

Zasady

Przewiń do góry